اخبار و اطلاعیه‌های مدرسه

اوریگامی مهارت دانش آموزان را بهبود می بخشد

اوریگامی مهارت دانش آموزان را بهبود می بخشد

امروزه بسته آموزش اوریگامی جزو ابزاری است که کمک خوبی را به رشد خلاقیت کودکان می نماید. ادغام فکر و اشتیاق در نهایت محصولی هیجان انگیز را ساخته که حاصل رشد نخستین جوانه های مغزی کودکان است. همان چیزی که امروز کار آفرینان باید یک چرخه کامل را انجام دهند تا به محصول برسند.

اوریگامی , هنری باستانی است برای تا کردن کاغذ و ساخت اشکال مختف کاغذی معنادار که در کلاس های مدرن امروزی برای آموزش هندسه ; مهارت های تفکر ، کسری ، حل مسئله و علم سرگرم کننده کاربرد دارد.

کودکان عاشق اوریگامی هستند ، همانطور که نشان می دهد چگونه به اولین هواپیمای کاغذی خود ; کلاه کاغذی یا قایق کاغذی علاقه دارند. در حالی که ما همیشه ممکن است در مورد آن فکر نکنیم ; اوریگامی ما را احاطه کرده است – از پاکت نامه ها ، بسته بندی های کاغذی  گرفته تا بروشور و حوله های فانتزی. به نظر می رسد که اوریگامی نه تنها درک سه بعدی و تفکر منطقی را بهبود می بخشد  بلکه تمرکز را نیز افزایش می دهد .

محققان دریافتند دانش آموزانی که از اوریگامی در ریاضی استفاده می کنند عملکرد بهتری دارند. از بعضی جهات ; یک منبع غیرمترقبه برای تکمیل آموزش ریاضی است و می تواند برای ساخت هندسی ; تعیین فرمول های هندسی و جبری و افزایش مهارت های دستی در طول مسیر مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر ریاضی ، اریگامی راهی عالی برای ادغام علم ; فناوری ، مهندسی , هنر و ریاضیات است.

——————–

🔸اوریگامی نمکدان
🌹غنچه های پیش دبستانی
خانم هاشمی و خانم آرزومند
📅١٧ فروردین ١۴٠١
پیش دبستانی فرهنگ اندیشه

farhangandishe1

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا